Глобальний карантин: погляд із-за вікна

5555Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій запрошує студентів (а також батьків, бабусь, дідусів, знайомих наших здобувачів), викладачів, партнерів до написання книги-роздуму, книги-спостереження «Глобальний карантин: погляд із-за вікна»!

Карантин – це час, коли більшість людей проявляють свої найкращі риси – доброту, любов, уважність, щирість, відвертість, готовність до допомоги, рішучість, відданість справі, відповідальність за рідних, свою країну та суспільство загалом. Саме під час карантину ми помічаємо одне в одному та в соціумі те, на що у нас раніше не вистачало часу. Ми починаємо розуміти наскільки кришталевим є світовий порядок та яких зусиль, у першу чергу, – людських, потрібно докладати, аби красивий, відкритий і технологічний світ не перетворився на розірвані шматки закритих цивілізацій.

Маючи на меті зафіксувати в пам’яті все, що ми з вами помічали, про що думали, про що турбувались під час карантину, ми й анонсуємо проект книги під назвою «Глобальний карантин: погляд із-за вікна» (Global quarantine: peering through the window pane).

Надсилайте на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду невеликі оповідання-роздуми, оповідання-спостереження (бажано з підписом – особистим чи псевдонімом та електронною поштою – Валентина Крижанівська, 19 років, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду – але можна й анонімно). Коли набереться достатня кількість матеріалу, проведемо перемовини з одним із видавництв України та обов’язково опублікуємо кращі твори наших авторів. Долучайтесь до цікавої колективної праці!

90318283 2832937576820778 2499179823876800512 n