Симпозіум «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу»

556У режимі відео-конференції розпочав роботу ІІІ Міжнародний симпозіум «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація». Заходи Симпозіуму відбуватимуться протягом березня – травня 2020 року.

Симпозіум об’єднає наукові та науково-популярні заходи з метою формування суспільного дискурсу щодо проблем розвитку гуманітарного й соціально-політичного знання в умовах глобалізованого світу. У роботі Симпозіуму передбачено проведення семи міжнародних, п’яти всеукраїнських конференцій, семінарів, круглих столів, серії науково-популярних заходів для молодих учених і студентів.

На початку заходу декан факультету С.М. Ягодзінський зазначив, що в ракурсі сучасних подій ми повинні зменшити шанси вірусу на розповсюдження столицею і Україною, а відтак було запропоновано колегам провести Симпозіум у форматі віртуального обговорення нагальних для наукового глобалізованого світу проблем. Декан зазначив, що протягом березня та травня цього року кафедри факультету відкриють творчі майстерні для співпраці, спільних розумів і напрацювань рекомендацій того, як нам жити, творити та перемагати в світі, сповненому суперечностей, тривожних очікувань і невизначених можливостей.

Сьогоднішній захід – це лише візитівка, відкриття циклу подій, які підготував для вас Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету разом із нашими партнерами.

З вітальними словами до учасників Симпозіуму звернулися проректор з навчальної роботи НАУ, доктор філологічних наук, професор Артур Грантович ГУДМАНЯН.

Подальша робота Пленарного засідання відбувалася у формі відеоконференції, кожен спікер мав змогу виступити з доповіддю в режимі реального часу. Зокрема, висловлюємо подяку за можливість доєднатися до онлайн конференції: Людмилі Михайлівні СТЕПАНЕНКО – проректору з науково-педагогічної та виховної роботи Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, кандидату педагогічних наук, доценту;

Кан Ден СІКУ – президенту Всеукраїнської асоціації корейців, завідувачу кафедри корейської філології Київського національного лінгвістичного університету, доктору політичних наук;
Василеві Іллічу ОСЬОДЛО – начальнику гуманітарного інституту Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, доктору психологічних наук, професору, полковнику

Співорганізаторами Симпозіуму виступили 37 освітній та наукових установ, зокрема 17 – закордонних. А саме:

•             Aix-Marseille University (La France, République Française)

•             Transport and Telecomunication Institute (Latvijas Republika)

•             Univerzita Palackého v Olomouci (Česká Republika)

•             Ahi Evran Üniversitesi (Türkiye Cumhuriyeti)

•             Bingöl Üniversitesi (Türkiye Cumhuriyeti)

•             Telkom University (Republic Indonesia)

•             Bingöl University Science and Literature (Türkiye Cumhuriyeti)

•             Baku State University (Azərbaycan Respublikası)

•             Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti (Azərbaycan Respublikası)

•             Lufthansa Technik (Hungary)

•             University of Silesia (Rzeczpospolita Polska)

•             University of Zagreb (Republika Hrvatska)

•             Yunus Emre Enstitüsü (Kiev Büyükelçiliği)

•             Грузинський авіаційний університет (Грузія)

•             Тбіліський державний університет імені Іване Джавахішвілі (Грузія)

•             Sciences Nicolaus Copernicus University (NCU) in Toruń

•             Turkish Embassy in Kyiv

•             Київський національний університет імені Тараса Шевченка

•             Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова

•             Національний університет біоресурсів та природокористування

•             Київський національний лінгвістичний університет

•             Інститут мовознавства ім. О.О. Потебні НАН України

•             Інститут професійно-технічної освіти НАПН України

•             Інститут проблем виховання НАПН України

•             Воєнно-дипломатична академія Міністерства оборони України імені Євгенія Березняка

•             Національний університет оборони України імені Івана Черняховського

•             Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України

•             Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

•             Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

•             Львівський державний університет безпеки життєдіяльності

•             Київський університет імені Бориса Грінченка

•             Державна наукова установа «Книжкова палата України імені Івана Федорова»

•             Національний центр управління та випробувань космічних засобів

•             Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства

•             Державний архів Київської області

Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій запрошує до участі в заходах Симпозіуму. Ми переконані, що дослідження проблем мультикультуралізму, в усіх його проявах – ідеологічному, політичному, соціокультурному – є орієнтиром розбудови гармонійного суспільства.

Skype-група Симпозіуму – https://join.skype.com/oDeIyHeVj41L
Долучайтесь