Крок уперед!

DSC071148 листопада 2012 року студенти другого курсу нашого інституту напряму «Соціальна робота» та «Соціологія» провели студентські читання на тему: «Ми – студенти, ми – майбутнє!». У невимушеній атмосфері студенти проаналізували власні успіхи, яких вони досягли за минулий рік та труднощі, які здолали за цей період. В результаті, дійшли висновку, що навчаючись в університеті вони отримали не лише знання, а й колосальний соціальний досвід, який зробив їх дорослими людьми. Крім того, обдарована молодь мала можливість продемонструвати свої здібності до співу, складання віршів та ораторського мистецтва у дружньому колі однолітків.

Наприкінці вечора студенти завітали до заступників директора Гуманітарного інститут Людмили Бондар та Жанни Іванової та висловили їм слова вдячності за нелегку працю: «Ви зуміли досягти успіхів у вашій складній справі, тому що поєднуєте блискучі здібності з наполегливою працею. Тому ви служите всім нам прикладом гідним наслідування. Бажаємо вам успіхів!». Приємно, коли молодь розуміє, що викладачі і студенти – це єдине ціле і мета у них спільна – підготовка високоякісних фахівців.