Пам’ятаємо славетні сторінки історії

_006

7 листопада 2012 року учасники студентського англомовного клубу, що успішно діє на кафедрі іноземних мов і прикладної лінгвістики Гуманітарного інституту, провели чергове засідання у парку Партизанської слави. Засідання було присвячене Дню визволення Києва від німецько-фашистських загарбників. Ідею провести таке засідання висловили учасники клубу, коли з прикрістю зізнались, що сучасна молодь майже нічого не знає про ті тяжкі та героїчні роки. Тож за тиждень до запланованого засідання кожен учасник отримав завдання – розпитати своїх родичів та знайомих про події Великої Вітчизняної Війни і підготувати розповідь англійською мовою. У парку Партизанської слави прозвучали зворушливі оповіді дітей війни у переказі їх онуків. Юнаки без сумніву почали з більшою повагою ставитися до своїх дідусів та бабусь та краще розуміти історію рідного краю.

_002

_005