День працівника соціальної сфери

b_sociologyУ першу неділю листопада 2012 року кафедра соціології та соціальних технологій Гуманітарного інституту провела низку заходів, присвячених Дню працівника соціальної сфери. Цей день було відзначено як професійне свято Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99, що  є свідченням високої оцінки державою ролі працівників. Вони забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці.

Сьогодні в соціальній сфері України працює близько 150 тисяч людей. Вони дарують надію на краще, вчасно подають руку допомоги тим, хто цього потребує. Соціальному працівнику доводиться вирішувати проблеми різних сферам життя людини і суспільства. Зокрема, займатися фізичним і психічним здоров'ям, особистими і груповими конфліктами, плануванням сім'ї, проблемами працевлаштування, професійної і соціальної адаптації різних категорій населення, профілактикою асоціальної поведінки, здійсненням правосуддя тощо. В умовах властивої Україні соціальної динамічності підготовка фахівців для даної сфери є вкрай нагальною. Приємно, що наш університет долучився до цієї благородної справи – підготовки соціальних працівників.