До професіоналізму через авіацію!

G5qx4XKRhDQ_gmi5 листопада 2012 року студенти першого курсу Гуманітарного інституту напряму «Психологія» у супроводі наставника М. Іванюк відвідали Музей авіації НАУ. Отримана із вуст досвідченого екскурсовода інформація дала можливість допитливим майбутнім фахівцям не тільки дізнатися про історію становлення авіації та її подальший розвиток у незалежній Україні, а й наочно розкрила перед майбутніми спеціалістам-психологам перспективи для їх реалізації, допомогла побачити своє місце у функціонуванні цієї галузі, зрозуміти деякі аспекти діяльності у сфері підвищених психологічних навантажень та ризиків. Дякуємо адміністрації Музею авіації НАУ за можливість доторкнутись до історії минулого та за розширення професійного кругозору.

G5qx4XKRhDQ_gmi