Захист дипломних робіт магістрів-соціологів 2020 року

5555 лютого 2020 року на кафедрі соціології та політології ФЛСК відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Магістр» спеціальності 054 «Соціологія».

Екзаменаційна комісія у складі голови комісії, доктора соціологічних наук Соболєвої Наталії Іванівни, членів комісії: завідувачки кафедри соціології та політології, доктора соціологічних наук Хомерікі Олени Андріївни, доцента кафедри соціології та політології, кандидата соціологічних наук Яковенко Алли Казимирівни, доцента кафедри авіаційної психології, кандидата психологічних наук Вашеки Тетяни Володимирівни та доцента кафедри філософії, доктора філософських наук Шоріної Тетяни Геннадіївни відзначили, що дипломні роботи та презентації були виконані на високому рівні. Знання, вміння та навички, продемонстровані випускниками під час захисту робіт, відповідають освітньо-кваліфікаційним характеристикам ОС «Магістр».

Усі представлені дипломні роботи присвячені актуальним темам розвитку суспільства, а саме: інформаційному простору, впливу засобів масової інформації, соціальній нерівності, освітній міграції, а також соціології економіки, медицини, грошей, ставленню молоді до корупції тощо. Студенти блискуче представили програму дослідження та захистили результати власне проведених соціологічних досліджень, продемонстрували вміння глибокого та якісного аналізу як теоретичного, так і емпіричного рівнів, а також впевнено відповідали на запитання членів екзаменаційної комісії.

Вітаємо випускників кафедри соціології та політології з блискучим захистом дипломних робіт та з успішним завершенням навчання та бажаємо подальшого творчого та натхненного шляху на соціологічній ниві!