Україна - Польща: зміцнення освітньої співпраці!

nau8З 14.11.2012 по 21.11.2012 викладачі та студенти Гуманітарного інституту братимуть участь у спільному українсько-польському круглому столі на тему «Стан і перспективи європейського освітнього простору». Круглий стіл проводиться в рамках освітньо-культурного проекту, організованому польськими колегами на базі Вищої школи управління і адміністрування у м. Ополе. Планується обговорення таких питань як інтернаціоналізація європейської освіти, чинники мобільності студентства, питання обміну і освітньої співпраці. В межах візиту підніматимуться  питання посилення освітнього і наукового співробітництва між двома вищими навчальними закладами та співпраці в галузі інноваційних, інформаційних освітніх технологій, а також ознайомлення з польським досвідом євроінтеграції і громадянських ініціатив.