Захист магістерських робіт філологами

5555-6 лютого 2020 року на кафедрі англійської філології і перекладу факультету лінгвістики та соціальних комунікацій відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти освітнього ступеню «Магістр» освітньо-професійної програми «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська» спеціальності 035 «Філологія».

14 випускників магістерської програми представили екзаменаційній комісії, яку очолювала професор кафедри теорії і практики перекладу з англійської мови Київського національного університету імені Тараса Шевченка проф. Л.В. Коломієць, результати власних досліджень. Тематика магістерських робіт включала актуальні проблеми теорії та практики перекладу та підготовки філологів- перекладачів. Всі тексти поданих до захисту робіт пройшли успішну перевірку он-лайн системою пошуку текстових збігів Unicheck, що є гарантом оригінальності здійснених досліджень.

Захист кваліфікаційних робіт традиційно на кафедрі відбувається англійською мовою, з використанням мультимедійних презентацій. Екзаменаційна комісія із задоволенням відзначила якісний рівень переважної більшості робіт та високий рівень професійної дискусії під час їхнього захисту.

Вітаємо без п’яти хвилин магістрів та їхніх наукових керівників з успішним захистом та бажаємо успішного професійного життя!