Перемога у міжнародному конкурсі молодих науковців

55528-31 січня 2020 року у Бібліотека Александрина (м. Александрія, Єгипет) відбувся XІ Міжнародний теоретико-методологічний семінар та фінальне підведення підсумків VІIІ Міжнародного конкурсу молодих науковців «Архетипіка і публічне управління: традиція, її суб’єкти та джерела у постмодерному суспільстві».

Студентки-соціологи Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Катерина Королюк (3 курс) та Олена Марчук (4 курс) мали змогу представити світовій науковій громадськості свої наукові доробки у форматі відеозвʼязку.

Модераторами фінального етапу VIІI Міжнародного конкурсу молодих науковців виступили доктор соціологічних наук, професор Едуард Афонін та засновник постмодерністської соціології, професор Сорбонського університету Мішель Маффесолі.

Катерина Королюк представила роботу на тему «Conceptual schemes of modern state development: convergence of tradition and innovation (archetypal approach)» (науковий керівник: доцент кафедри соціологїі та політології Інна Андріївна Семенець-Орлова). Міжнародні експерти відзначили вагомість самостійних соціологічних вимірювань, на основі яких Катерина запропонувала авторську формулу соціальної згуртованості – «ми».

Олена Марчук виступила із дослідженням на тему «Transformation of social responsibility of the modern state in context of security of the global world: the archetypal approach» (науковий керівник: доцент кафедри соціологїі та політології І.А. Семенець-Орлова). Своїм виступом Олена продемонструвала високий рівень соціологічних та політологічних знань у міждициплінарній тематиці соціальної відповідальності сучасної держави.

Відповідно до положення про проведення конкурсу та оцінками високоповажного журі Катерина Королюк отримала 1 місце і грошову премію.

Організатори конкурсу із США, Франції та України висловили вдячність колективу Національного авіаційного університету за підготовку студентів до участі у конкурсі. Організатори наголосили, що успішна участь українських студентів у міжнародному конкурсі зміцнює позитивний імідж усієї української науки. Колеги побажали колективу НАУ натхнення, творчих злетів, невпинного наукового розвитку та високих досягнень.

Нагадаємо, що студентка кафедри соціології та політології Євгенія Конотопець на минулорічному конкурсі молодих науковців виборола третє місце. Цьогорічний успіх Катерини Королюк засвідчує прогресивний розвиток студентської науково-дослідницької роботи в університеті.

изображение viber

изображение viber 2020-02-01 20-10-03