Міжнародна співпраця у дії

5551 лютого 2020 року доцент кафедри соціальних технологій Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Петренко Т.В. взяла участь у І Міжнародному фестивалі психологічних трансформаційних ігор, метафори та самопізнання, який проходив у Литві (м. Вільнюс).

Петренко Т.В. представила свою авторську гру "КошачАя мудрість", яка побудована на методі позитивної психотерапії, запропонованому Н. Пезешкіаном. Вона дає можливість запустити позитивні зміни в життя кожного з нас через метафору. Служить інструментом роботи фахівця соціальної сфери і спрямована на мобілізацію внутрішніх ресурсів людини для прийняття позитивних рішень у будь-яких, навіть найскладніших життєвих ситуаціях.

Учасники прийняли і оцінили гру. Знайшли шляхи вирішення своїх запитів.

Було проведено також майстер-клас "Мистецтво бути щасливим" із застосуванням методів коучингу, арт-терапії, арт-коучингу та використанням метафоричних асоціативних карток.