Опановуємо цілі сталого розвитку

55530 січня 2020 року студенти 113 групи Яна Люта та Віра Кравець стала учасницею зустрічі-нетворкінгу членських організацій НМРУ (Національна молодіжна рада України) з партнерами ініціативи по імплементації Цілей сталого розвитку-2030.

Захід проходив в рамках спільного проекту Національна молодіжна Рада Данії (DUF - Dansk Ungdoms Fællesråd та Фонду з розширення прав молоді та трансформацій, Зімбабве (Yet Trust) щодо реалізації Цілей сталого розвитку в країнах-партнерах.

Для здобувачок освіти як для членкинь Зеленої молоді України, це був перший досвід такого роду. Поспілкувавшись з усіма членами організацій як іноземного, так і українського походження, ми переконалися, що зробили правильне рішення, вступивши до Зеленої молоді, адже саме їх діяльність підтримує становище України загалом, досвідченість молоді у питаннях гендерної рівності, екології, демократичного суспільства, розбудови прогресивних реформ, культурний розвиток тощо.

Як початківці у цій сфері, студентки вмотивовані навчатися всьому новому, щоб далі брати участь в проектах та програмах Зеленої молоді України, адже кому, як не нам, майбутнім політологам, розбудовувати демократичну державу та сприяти її розквіту?!

received 878624965914555