Legal Systems of English-Speaking Countries

5553 лютого 2020 року викладач кафедри іноземної філології Журавель Т.В. провела засідання студентського гуртка “Legal Systems of English-Speaking Countries” для студентів 2 курсу Юридичного факультету.

Під час проведення гуртка студентів було поділено на 2 групи, кожній з яких запропоновано ситуацію та ролі, відповідно до яких студенти мали розіграти міні-сценки. Інтерактивна гра, у ході якої відбулося складання діалогів (за темою «Суд присяжних») та їх презентація перед групою, дала змогу студентам відчути себе учасниками справжнього судового засідання.

В результаті проведення засідання студентського гуртка “Legal Systems of English-Speaking Countries”, його учасники покращили навички говоріння та слухання іноземною мовою, а також закріпили володіння лексичним матеріалом, необхідним для успішної підготовки до занять з фахової іноземної мови.