Голокост. Пам’ять нації

55527 січня 2020 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій було проведено освітній семінар, присвячений Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту. Голокост – це спільна трагедія усіх національностей, яка офіційно вважається злочином світової історії. Загальна кількість жертв складає більше шести мільйонів.

Зберігаючи пам’ять про Голокост, студентка 3 курсу спеціалізації «Практична психологія» кафедри педагогіки та психології професійної освіти Яна Прохоренко під керівництвом доцента кафедри, відповідальної ФЛСК по роботі зі студентами Лесею Хоменко-Семеновою розробила соціальний проєкт «Голокост. Істина в пам’яті». Головною метою соціального проєкту було привернення уваги молоді та формування активної громадянської позиції у проблемі збереження пам’яті про трагічну сторінку історії людства.

На семінарі студентка мала можливість продемонструвати результати проєкту для студентів 3-го курсу різних спеціальностей ФЛСК. Метою семінару було осмислення та переосмислення феномену, історії, передумов та витоків однієї з найбільших трагедій в історії людства.

Під час заходу відбулася презентація групи в Facebook «Голокост. Істина в пам’яті», яка єднає в собі всі важливі факти Голокосту, що привертають увагу студентів та всіх бажаючих до історичного минулого України. Окрім, цього було презентовано рекламний буклет Пам’яті.

Наприкінці семінару відбулася дискусія, де студенти обговорили причини і наслідки Голокосту.

Даний проєкт був також представлений Прохоренко Яною 20 грудня 2019 року на Всеукраїнському конкурсі наукових, науково-дослідницьких проєктів студентів, аспірантів Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр», Благодійної організації «Благодійний фонд Меморіал Голокосту «Бабин Яр» «Зберігаючи пам’ять про Голокост», де студентка здобула перемогу у І турі та отримала відзнаку за оригінальне виконання проєкту у ІІ турі.