Модернізуємо освітнє середовище

555ІІ семестр 2019-2020 н.р. Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій розпочав з новообладнаною лекційною аудиторією 8.104. Тепер вона стала мультимедійною, а незабаром там з’явиться і більш якісний Інтернет.

Історія цих змін не була простою та швидкою. Все розпочалось у середині 2018 року, коли аудиторія 8.104 була закріплена за факультетом (тоді ще Гуманітарним інститутом). Факультет критично потребував просторої мультимедійної лекційної аудиторії як для проведення навчальних занять, так і різноманітних позанавчальних заходів, якими завжди були відомі гуманітарії. В умовах, коли університет обмежений у фінансових можливостях, головний розрахунок був на власні сили, допомогу спонсорів і стейкхолдерів, у першу чергу тих, де працюють випускники факультету.

Оскільки найгостріше мультимедійної аудиторії потребувала кафедра англійської філології і перекладу, яка має найбільший контингент студентів на факультеті, саме вона взяла на себе основний тягар робіт. Величезна подяка за наполегливе ходіння по кабінетах, години, проведені з майстрами, спонсорами та виконавцями завідувачу лабораторії кафедри АФП О.В. Барабаш.

Але тепер основні клопоти позаду. Лектори ФЛСК, які вже давно не уявляють проведення занять без використання мультимедійних технологій, можуть максимально використовувати їхній потенціал, а студенти, сподіваємось, оцінять турботу університету про якість освітнього середовища.