Підводимо підсумки роботи гуртка

55522 січня 2020 року на кафедрі англійської філології і перекладу відбулося засідання гуртка «Проблеми та перспективи розвитку перекладу» (керівник – доцент кафедри Сітко Алла Василівна). Засідання було присвячено підбиттю підсумків роботи  за перший семестр 2019-2020 н.р.

На засіданні студенти-гуртківці 3-4 курсів ділилися враженнями від участі у науково-практичних конференціях, висловлювали думки щодо перспективних напрямків дослідження та побажання щодо тематики та формату проведення гуртка наступного семестру. Учасники проблемної групи гуртка «Проблеми та перспективи розвитку перекладознавства» взяли участь у роботі 6 Міжнародних науково-практичних конференцій. За результатами роботи проблемної групи було опубліковано 18 доповідей: 2 у збірнику «Problems and prospects of implementation of innovative research results», 5 у збірнику «Problemes et perspectives d'introduction de la recherche scientifique innovante», ще 2 у збірнику «The results of scientific mind's development: 2019», 3 – « Філологічні науки: історія, сучасний стан та перспективи досліджень», 2 – «Філологічні науки на перехресті культур і цивілізацій: актуальні питання» та ще 4 у збірнику «Філологічні науки в системі сучасного гуманітарного знання ХХІ століття».