Професійні орієнтації для майбутніх абітурієнтів НАУ

555Вибір майбутньої професії – це питання, яке хвилює учнів старших класів та їх батьків, адже це – фундамент дорослого самостійного життя.

Маючи на меті сформувати професійні інтереси старшокласників, допомогти здійснити усвідомлений вибір актуальних на ринку праці професій, 21 січня 2020 року доцент кафедри історії та документознавства Олег Захарчук та старші викладачі Оксана Ількова і Жанна Паскал відвідали СЗОШ №69 м. Києва. Учні 11 класу отримали професійне інформування про спеціальності та освітні програми за якими здійснюється підготовка на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій та інших факультетах НАУ. Майбутнім випускникам була представлена лекція «Перспективи та переваги спеціалізації «Документознавство та інформаційна діяльність» у прийдешньому десятилітті», особливий акцент зроблено на крос-функціональності цієї освітньо-професійної програми. Учасники профорієнтаційного заходу дізналися про перелік обов’язкових дисциплін та дисциплін вільного вибору студентів, можливості індивідуальної освітньої траєкторії, особливості навчального процесу, студентське самоврядування, перспективи наукової роботи, бази виробничих практик, кар’єрні зростання, а також про розмаїття дозвілля студентів в Національному авіаційному університеті.

Бесіда із представниками Національного авіаційного університету була продуктивною та корисною для учасників. Для деталізації та візуалізації отриманої інформації учні отримали запрошення на конференцію для абітурієнтів і батьків «Від мрії до успіху. Вступ-2020», яка відбудеться в НАУ 25 січня 2020 року.