Вітаємо з почесною нагородою!

55519 грудня 2019 року доцент кафедри педагогіки та психології професійної освіти Бондар Людмила Вікторівна була нагороджена нагрудним знаком «Ветеран Національного авіаційного університету».

Цю почесну нагороду Бондар Л. В. вручив ректор НАУ В. М. Ісаєнко на засіданні Вченої Ради університету. Увесь колектив Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій приєднується до найщиріших привітань ректора та бажає Людмилі Вікторівні відкривати в собі новий потенціал, сміливо і рішуче рухатися вперед, долаючи будь-які перешкоди на шляху до мрій. Ця висока нагорода є підтвердженням Ваших високих особистісних якостей. Бажаємо Вам успішного подальшого життєвого шляху, виконання задуманого, якнайшвидшої реалізації масштабних цілей!