Всеукраїнські змагання зі спортивної аеробіки

55520-21 грудня 2019 року в НТУУ «КПІ ім. Сікорського» відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивної аеробіки. У змаганнях брали участь спортсмени з Харкова, Запоріжжя, Тернопіля, Житомира, Черкас, Вишгорода, Боярки та Києва.

Дівчата збірної команди НАУ успішно фінішували у 2019 році виборовши золото в програмі аерофанк та бронзу в програмі аеростеп.

Вітаємо дівчат Палій Валерію (ФЛСК), Надірян Крістіну (ФТМЛ), Паламарчук Наталію (ФЕБА), Данилюк Марію (КВП АКФ), Крутась Владиславу (ЮФ), Ящук Владиславу (НУФВСУ), Волошину Тетяну (ФЕБА), Багинську Даяну (ФЛСК), Федченко Єлизавету (ФККПІ) та тренерів-викладачів кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК Поліно Яну і Оргєєву Світлану!