Вчена рада ФЛСК: 16 грудня 2019 року

55516 грудня 2019 року відбулося засідання вченої ради факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. Декан факультету С. Ягодзінський відзначив кращих студентів факультету та вручив подяки, грамоти і сертифікати за успіхи в навчанні та активну участь у соціальних проектах.

Серед запрошених гостей був присутній проректор з інноваційного навчання та інформатизації Юрій Тесля, який ознайомив присутніх з системою електронного навчання університету; проінформував про створення та використання веб-додатку Електронний деканат, який дозволяє організувати та проводити моніторинг навчального процесу.

Головним питання порядку денного була доповідь заступника декана з наукової та міжнародної діяльності Анжеліки Кокарєвої «Про стан і перспективи наукової та міжнародної діяльності у 2019 році». У ній вона представила змістовний зріз роботи кафедр Факультету за вказаний період та здійснила глибокий аналіз науково-методичної та міжнародної діяльностей, крізь призму їх якості й ефективності. Особливу увагу заступник декана звернула на здобутки студентів Факультету в різноманітних всеукраїнських конкурсах, олімпіадах, стипендіальних програмах, а також ріст публікаційної активності у виданнях Scopus/Web of Science.

За результатами обговорення вчена рада схвалила доповідь та ухвалила низку рішень для покращення публікаційної активності викладачів та їх участі в міжнародник проектах.

Серед інших важливих питань, що розглядалися на цьому засіданні, були клопотання від кафедр щодо затвердження складу редакційної колегії фахового збірника «Вісник Національного авіаційного університету. Серія: Філософія. Культурологія» відповідно до «Порядку формування Переліку фахових видань України» затвердженого наказом Міністерством освіти і науки України від 15.01.2018 № 32, затвердження тем дисертацій на здобуття освітньо-наукового ступеня доктора філософії та рекомендації до друку низки збірників наукових праць.

У заключному слові декан факультету привітав колег з прийдешнім роком та побажав колективу гідно слідувати стратегічному напряму розвитку Університету шляхом систематичної та гармонійної роботи задля забезпечення ефективності взаємодії та підтримки високого рейтингу Факультету, як в університеті, так і за його межами.