Форум прогресивних людей «ЗМІНИМАТИ»

55515 грудня студенти-політологи 113 групи разом з наставником доцентом Інною Семенець-Орловою стали учасниками проведення політичного Форуму «ЗМІНИМАТИ».

Топ-спікерами заходу виступили відомі політики, економісти та громадські діячі – Ерік Найман, Борис Тізенгаузен, Богдан Ференс, Микола Капітоненко, Аліса Юрченко, Юрій Палійчук, Глібом Колесников, Ігор Ільтьо та ін. Учасники мали можливість обговорити цілу низку нагальних для України питань. Серед них: шляхи вирішення воєнного конфлікту на Донбасі, місцеві вибори 2020, перспективи зміни Трудового кодексу, політичний та економічний прогнози наступного року прийдешнього.

Студенти мали змогу поставити питання щодо векторів політико-економічного розвитку Української держави та отримати обгрунтовані відповіді.

Систематична участь студентів у комунікативних заходах на науково-популярну тематику сприяє у розвитку не лише професійних компетентностей, а також мʼяких навичок та нетворкінгу, що особливо важливо у майбутній діяльності за фахом. Залучення молоді у організацію дискусійних майданчиків та форумів дозволяє їм успішно засвоювати на практиці навички партисипації у суспільно-політичному житті, сприяє розвитку громадянського суспільства та демократії в Україні.

IMG 5866

IMG 5886

IMG 5920

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве