Чемпіонат НАУ з артистичних видів спорту

55511 грудня 2019 року в Спортивному комплексі НАУ відбувся «Чемпіонат НАУ з артистичних видів спорту». В програмі чемпіонату пройшли змагання з черлідингу, аероденсу, степ-аеробіки і фанк-аеробіки.

У процесі підготовки до змагань дівчата мали можливість комплектувати команди з представників різних факультетів відповідно до вибору композиції, майстерності та антропологічних даних.

За результатами змагань з черлідингу І місце посіла команда 105 групи ФТМЛ у складі: Власенко Анна, Пономаренко Валерія, Рибакова Анастасія, Стащук Іванна, Сиволап Мар’яна, Хлевитська Єлизавета.

У змаганнях з аероденсу І місце виборола збірна команда у складі:

Тарасенко Євгенія (ФККПІ 119), Роженко Марія (ФЕБА 115), Величківський Ілля (ФККПІ 141).

В степ-аеробіці І місце посіла команда у складі: Данилюк Марія (КВП 109), Палій Валерія (ФЛСК 401), Крутась Владислава (ЮФ 203), Паламарчук Наталія (ФЕБА 215).

У змаганнях з фанк-аеробіки І місце посіла команда у складі: Федченко Єлизавета (ФККПІ 321), Багинська Даяна (ФЛСК 301), Надірян Крістіна (ФТМЛ 106), Волошина Тетяна (ФЕБА 415), Россомаха Ірина (ФТМЛ 106).

Загалом, ці змагання були заключним етапом у підготовці збірних команд НАУ до виступу на чемпіонаті України. Всього у змаганнях брали участь 64 студента 1-5 курсів НАУ. Судді змагань: старший викладач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК Оргєєва С.В., викладач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК Поліно Я.М.

Вітаємо переможців змагань!