SOFT SKILLS – інноваційна освітня платформа ФЛСК!

55528 листопада 2019 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій фінішував освітній проект Soft Skills, спікерами якого виступили студенти IV курсу освітніх програм «Психологія» та «Практична психологія» Анастасія Корсун і Влад Клочко.

Учасники проекту мали можливість розвинути комунікативні та соціальні навички, які дозволяють бути успішним незалежно від специфіки діяльності і напряму, в якому працює людина; навички командної роботи; управління конфліктами у колективі; ефективного планування часу; ораторської майстерності: публічної комунікації; особистої ефективності; уміння керувати своїми ресурсами та ідеями. Проект складався з курсу тренінгів та майстер класів обсягом 2 кредити (60 годин).

На фінальному тренінгу спікери влаштували «feedback», завдяки якому кожен із учасників проекту поділився власними емоціями, пережитими під час тренінгів та особистими досягнення.

Декан факультету Сергій Миколайович Ягодзінський подякував спікерам за успішне проведення проекту та щирі позитивні відгуки від слухачів, а також вручив сертифікати учасника освітнього проекту SOFT SKILLS та подяки його спікерам. Натомість, спікери та учасники проекту щиро подякували адміністрації факультету та голові товариства молодих учених ФЛСК Валерії Палій за організацію і підтримку в реалізації проекту.

Бажаємо успіху та досягнення поставлених цілей усім учасникам проекту SOFT SKILLS!

Чекаємо Вас на інноваційній платформі проектів, які факультет продукує для Вашого саморозвитку!