Sky Up та Join Up – стейкхолдери ФЛСК

55525 листопада 2019 року студенти кафедри авіаційної психології ФЛСК під керівництвом доцента кафедри Сечейко Олени Віталіївни були запрошені до офісу авіакомпанії Sky Up та туроператора Join Up.

Зустріч з представниками цих компаній стали вже традиційними для майбутніх психологів адже вони передбачені програмою співробітництва між кафедрою авіаційної психології та туроператором Join Up. Для студентів такі зустрічі – це завжди нові можливості увійти у світ практики майбутньої професії, спроектувати погляди щодо своєї професійної реалізації на запити роботодавців, зокрема в авіаційній галузі.

Координатор зустрічі від авіакомпанії – Марія Мирончук, яка обіймає посаду HR Generalist, створила атмосферу відкритого і щирого спілкування зі студентами. Її розповідь про специфіку роботи психолога в компанії була надзвичайно цікавою, змістовною та дуже креативною за формою подачі. Професійної родзинки спілкуванню додавало ще й те, що Марія є випускницею кафедри авіаційної психології НАУ, і приклад її стрімкого професійного злету є потужним додатковим мотиватором для наших студентів. Далі студентам надали унікальну можливість познайомитися зі співробітниками авіакомпанії різного профілю. Захоплюючими були виступи пілота, бортпровідника, НК менеджерів, які поділилися секретами своєї професії, зокрема, її психологічними аспектами.

Теплоти спілкуванню додавав ще й аромат та смак неймовірно чудового обліпихового чаю та фірмові тістечка, які прикрашали логотипи компанії. А ще були чудові подарунки для переможців вікторини! На питання, що важливого студенти отримали на цій зустрічі, вони майже всі відповіли: «Мотивацію!».

Кафедра авіаційної психології щиро вдячна авіакомпанії Sky Up та туроператору Join Up за співробітництво та гостинність, а також можливість реалізації спільних проектів щодо професійної підготовки студентів-психологів.