Мотиваційний тренінг в Прилуках

55522 листопада 2019 року С. Мірошник старший викладач кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій провела серед учнів Прилуцької гімназії ім. Георгія Вороного мотиваційний тренінг щодо вибору майбутньої професії.

Під час тренінгу було розглянуто питання мотивації в цілому, її впливу на вибір майбутньої професії, а також місце мотивації в повсякденному житті. Обговорюючи професії майбутніх випускників, викладач також ознайомила їх зі структурою та діяльністю Національного авіаційного університету, особливостями студентського життя та перевагами навчання саме в цьому університеті. Свою розповідь вона ілюструвала яскравою презентацією та роздатковими матеріалами.

Учні з цікавістю сприйняли наданий нею матеріал, ставили питання з неабияким ентузіазмом, залучалися до обговорення, висловлюючи свої думки.

Сподіваємося, що незабаром випускники м. Прилуки приєднаються до нашої дружньої університетської сім’ї.