Наукова подорож

IMG 1503 1 Copy22 листопада 2019 року кафедра соціальних технологій Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету виступила співорганізаторами Міжнародної науково-практичної конференції «Соціальне партнерство та міжвідомча взаємодія у вирішенні актуальних проблем інклюзії».

Викладачі кафедри соціальних технологій Санжаровець В.М., Новікова Н.Є., Шатило Ю.П. та студенти четвертого курсу спеціальності «Соціальна робота» Горбатюк А., Вовк А., Карплюк А., Рудь К. на чолі з завідувачем кафедри Котиковою О.М. взяли участь у конференції, відвідавши Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

Котикова О.М. виступила на пленарному засіданні конференції з доповіддю на тему «Функціонально-рольовий підхід до підготовки майбутніх соціальних педагогів у навчальних закладах інклюзивної орієнтації».

Під час конференції викладачі кафедри мали можливість поспілкуватися з представниками IBO-Italia Association «Italia-Ucraina (Bologna)» (Італія), налагодити контакти на майбутню співпрацю.

Величезна подяка за теплий прийом кафедрі педагогіки та соціальної роботи Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, а особливо завідувачу кафедри Петрюк Ірині Михайлівні та доценту кафедри Платаш Ларисі Броніславівні.

Конференція пройшла на високому та професійному рівні!

IMG 1502 Copy

IMG 1503 1 Copy