Інтелектуальна гра-вікторина для студентів

55518 листопада 2019 року кафедра філософії ФЛСК розпочала цикл заходів, присвячених щорічному святкуванню міжнародним співтовариством Всесвітнього дня філософії. З моменту свого заснування у 2005 році цей День об'єднує велику кількість дослідників, інтелектуалів, учнів і викладачів філософії з усього світу навколо вивчення широкого кола тем.

Він також дає широкій громадськості відкритий форум для дискусій і дій у дусі міждисциплінарності та плюралізму.

В перший день Тижня філософії-2019 на базі навчально-наукової лабораторії кафедри філософії для студентів була проведена інтелектуальна гра-вікторина «Скарби філософської мудрості», яка залучала учасників звернутися до філософської спадщини. Був підготовлений список тестових питань різної міри складності та жанрової різноманітності – вони стосувалися відомостей та знань не тільки філософської думки, але й історії світової культури, історії світової літератури та мистецтва, суспільної історії та особистої історії життя видатних науковців та філософів. Серйозність змістовного наповнення тематики заходу була, проте, подана в гумористичній грайливій формі, тому запропоновані хитромудрі сюжети запитань викликали в аудиторії водночас і розумову напругу і почуття розваги.

У заході взяли участь студенти 2-го курсу Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, переважна більшість групи ФЛСК-204, яка була присутня у повному складі. Кураторами і ведучими зустрічі були – док.філос.наук, професор Л.Г Дротянко та канд.філос наук М.А. Абисова. Допомагали в організації заходу канд.філос наук Орденов С.С, Скиба І.П., Шоріна Т.Г.

Вікторина дозволила виявити загальну ерудованість студентів, їхню навчальну підготовленість з філософської дисципліни, оцінити вміння мислити, аргументувати думку та дотепність. З огляду на високу інтерактивність, цікаві діалоги, результативність відповідей можемо вважати, що захід пройшов вдало й досягнув своєї мети.

Наприкінці гри підвели підсумки й визначили переможців – найактивніших учасників, які надали найбільшу кількість правильних і найзмістовніших відповідей. Ними стали: Синьогуб Єлизавета, Вилущак Анна, Хилюк Оксана, Скирда Назарій, Чала Ірина, Романюк Андрій. Вітаємо переможців і всіх, хто взяв участь в запропонованому заході!

Фото 2

Фото 5