Вище, швидше, сильніше!

55521 листопада 2019 року кафедрою фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК у центрі спорту і здоров’я НАУ були проведені змагання з багатоборства за програмою Універсіади НАУ. Головний суддя змагань Совгіря Тетяна Миколаївна.

У програму входили такі виду випробувань згинання та розгинання рук в упорі лежачи від підлоги, піднімання тулуба в сід з положення лежачи та координаційні стрибки.

Під час змагань хлопці і дівчата продемонстрували прагнення до перемоги, свої найкращі фізичні та психічні якості. В командному випробуванні студенти випробовували свою силу, спритність, швидкісні та координаційні здібності.

У яскравій боротьбі перемогу виборола команда ФАЕТ, ІІ місце посіла команда ФККПІ та ІІІ місце за об’єднаною командою ФЕБА+ ФТМЛ.

Вітаємо чемпіонів Грицай Каріну (115 гр), Сахно Михайла (114гр), Вознюка Андрія (202) та бажаємо подальших спортивних досягнень!