Студенти НАУ взяли участь в турнірі з історії

5555-7 листопада 2019 р. у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся VIII Всеукраїнський студентський турнір з історії. Національний авіаційний університет представляли студенти І курсу Факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії та Факультету транспорту, менеджменту та логістики Сотник Дмитро, Мінакова Олеся та Драч Микита.

Команду організовували викладачі кафедри української мови та культури. Наша команда грала під номером 11. Студенти обговорювали різноманітні питання з всесвітньої історії та історії України.

Цього року в інтелектуальних змаганнях брали участь 126 студентів у складі 42 команд, які були поділені на 2 ліги та представляли ЗВО з 19 областей України. Журі турніру – 38 професійних істориків з багаторічним досвідом викладання.

Впродовж трьох днів знавці історії українських ЗВО змагалися за звання найкращих. Щиросердечно дякуємо командам за цікаві дебати та надзвичайну активність, студенти проявили високу ерудицію та обізнаність.