Творчий доробок викладача на всеукраїнському рівні

555З 23 вересня по 11 жовтня 2019 року у виставковому залі Державної бібліотеки України для юнацтва (м. Київ) відбулася персональна фотовиставка викладача кафедри іноземних мов за фахом Олени Леонідівни Жеронкіної «Люди і книги».

Виставка проходила у рамках проекту Art camp або творчий розвиток особистості, організований відділом мистецтв до Всеукраїнського дня бібліотек. Куратор події - завідувачка відділу Аліна Острова.

Свій творчий шлях у захоплюючий і магічний світ фотографії Олена Жеронкіна розпочала ще студенткою. Зі своєю камерою ФЕД-5В вона відвідувала університетські заходи та подорожувала, знімаючи цікаві моменти життя. Поступово студентське захоплення стало справою всього життя.

Перша персональна фотовиставка Олени «Музика емоцій» відбулася 17 травня 2018 року в читальному залі Київської публічної бібліотеки ім. М. В. Гоголя за підтримки Національної Спілки Фотохудожників України. На ній були виставлені світлини з концертів та інших подій.

Нова виставка «Люди і книги» висвітлила цікаве і корисне захоплення, яке об’єднує всіх жителів планети Земля – це читання книг. Авторка намагалася створити портрет сучасного українського читача. На світлинах люди, які читають та обирають книги. Вони різні за статтю, віком, соціальним статусом, але всі вони свідомі у своїх бажаннях іти вперед та саморозвиватися, пізнавати щось нове. У цьому їм допомагає книга.