October Reading Challenge

55523 жовтня 2019 року на кафедрі англійської філології і перекладу за ініціативи старшого викладача Анастасії Маркелової відбувся October Reading Challenge у студентів підгрупи б 402 групи спеціальності «Філологія».

Маркелова А. не тільки навчає студентів спілкуватися англійською мовою, але й вчить важливим цінностям та прагне, щоб вони росли кращими, активними представниками спеціальності «Філологія». Самоосвіта знаходиться на хвилі популярності, а Інтернет пропонує величезну кількість ресурсів для цього – від онлайн-курсів до корисних публікацій. Тому, протягом місяця студенти читали спеціально обрану книгу, яку презентували англійською мовою на занятті. Вибір саме читацької компетентності був обумовлений роллю читання в оволодінні іноземною мовою Вибір жанрів й сюжетів прочитаної літератури вражає: від детективів до біографії Нобелівської лауреатки. Такий челендж допоміг їм зрозуміти, що не варто боятися англомовних матеріалів, адже хіба існує кращий спосіб підвищити рівень володіння мовою?

Нагородження грамотами та цінними подарунками стало завершальним акордом кропіткої, але натхненної праці студенток. Гензель Марина, Воробкало Валентина та Романюк Наталія за індивідуальний погляд, креативність думки, оригінальну презентацію й грамотний виклад ключових інсайтів прочитаного отримали 1, 2 і відповідно 3 призові місця.

viber image 2019-10-23 10-49-52

viber image 2019-10-23 10-49-54