Взаємодія обдарованої особистості в освітньому просторі

555Викладачі та співробітники кафедри авіаційної психології ФЛСК взяли участь у ІХ Традиційному осінньому науково-практичному семінарі лабораторії психології обдарованості «Ціннісна взаємодія обдарованої особистості в освітньому просторі», який проходив 24 жовтня 2019 р. в Інституті психології імені Г.С. Костюка НАПН України.

З вітальним словом виступив Максименко Сергій Дмитрович – директор Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України, Президент Товариства психологів України, дійсний члени НАПН України, доктор психологічних наук, професор.

На семінарі обговорювалися такі питання: цінності обдарованої особистості та особливості взаємин в освітньому просторі; соціально-психологічні механізми ціннісної взаємодії обдарованої особистості; вікові аспекти ціннісної взаємодії обдарованої особистості; методи й методики дослідження та розвитку обдарованої особистості та багато інших цікавих доповідей за результатами досліджень.

На заході доповідали Клименко В.В. – головний науковий співробітник лабораторії вікової психофізіології, член-кореспондент НАПН України, доктор психологічних наук за темою «Почуття як регулятор дій та вчинків»; багато інших цікавих доповідей за результатами досліджень; Кондратенко Л.О. – провідний науковий співробітник лабораторії психодіагностики та науково-психологічної інформації Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України, доктор психологічних наук, старший науковий співробітник та інші почесні науковці.

Учасники семінару отримали програму та сертифікати учасника.

Кафедра авіаційної психології дякує за організацію заходу та за співпрацю!

20191024 131911