Актуальні проблеми кореєзнавства

55518 жовтня 2019 року в Київському лінгвістичному університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасного кореєзнавства у контексті глобального світового розвитку».

У конференції прийняли участь представники посольств та міжнародних організацій, науковці, освітяни, аспіранти, студенти київських ВНЗ, зокрема студенти кафедри соціології та політології Національного авіаційного університету.

З вітальним словом виступив Посол Республіки Корея в Україні Квон Кі Чанг, ректор Київського лінгвістичного університету, доктор філологічних наук, професор Васько Р. В., начальник Головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Кононенко Ю.Г. У науковому обговоренні торкнулися питань особливостей розвитку сучасного кореєзнавства у контексті глобальних викликів. Особливу увагу приділяли висвітленню проблеми об’єднання країн Корейського півострова на сучасному етапі, зокрема активно висвітлювалися зустрічі лідерів США та КНДР - Д. Трампа та Кім Чен Ина спрямовані на зменшення напруження в даному регіоні та забезпечення денуклеаризації Корейського півострова. Обговорювалися також актуальні проблеми сучасної корейської філології.

Професор кафедри соціології та політології НАУ Чупрій Леонід Васильович виступив з доповіддю: «Денуклеаризація Корейського півострова в умовах сучасних викликів».

За підсумками Міжнародної науково-практичної конференції був підготовлений збірник матеріалів доповідей «Актуальні проблеми сучасного кореєзнавства у контексті глобального світового розвитку».

72782899 3881 n

72836920 3881n