Підвищуємо рейтинг у базі Index Copernicus!

ici2У жовтні 2019 року наукові фахові видання факультету лінгвістики та соціальних комунікацій успішно пройшли процес оцінювання у наукометричній базі IndexCopernicus та отримали індексацію у базі даних ICI за 2018 рік. Приємно, що порівняно з минулим роком усі наукові збірники факультету підвищили рівень своєї вагомості у даній базі.

Факультет вітає редакційні колегії збірників «Вісник Національного авіаційного університету. Серія: Педагогіка. Психологія», ««Гуманітарна освіта у технічних вищих навчальних закладах», «Вісник Національного авіаційного університету. Серія: Філософія. Культурологія» та бажає подальших успіхів у розвитку наукового потенціалу університету!

Докладно за посиланням: