Психосексуальний розвиток дитини

5559 жовтня 2019 року для студентів спеціальності «Практична психологія» викладачем кафедри педагогіки та психології професійної освіти Дацун Оленою сумісно з психологом, членом Асоціації сексологів та сексотерапевтів України Федорець Святославою була організована відкрита лекція на тему «Психосексуальний розвиток дитини: коли, як і про що говорити з дитиною».

Є теми, які вводять батьків, педагогів та психологів у ступор. Розмова з дитиною про секс – чи не найскладніша розмова. Тому батьки намагаються її уникати, покладаючись на Інтернет, вулицю та психологів. Ось тут і починаються міфи!

Метою лекції було вирішити наступні питання: – Основи психосексуального розвитку дитини. – Які бувають прояви дитячої сексуальності та як до них відноситися? – Що, як та коли говорити? – Основні помилки статевого виховання та чим вони загрожують.

Студенти отримали безліч цікавої інформації, яка буде корисна як в професійному, так і в особистому житті.