Роботу політологічного гуртка розпочато!

55526 вересня 2019 року відбулося засідання політологічного гуртка «Політія», яке було присвячене науково-дослідній діяльності студентів НАУ. В роботі прийняли участь студенти соціологічної та політологічної спеціальностей.

Кандидат політичних наук, доцент кафедри соціології та політології Лясота Л.І. розповіла студентам про студентську наукову діяльність у НАУ та поза її межами, методи дослідження політології, специфіку джерел отримання політологічної інформації, роль прикладних політичних досліджень та їх науковий статус. Також, було приділено увагу особливостям написання наукових публікацій, правил цитування та оформлення бібліографії у публікаціях.

Перед першокурсниками виступили магістри–соціологи, які поділилися своїми науковими досягненнями: участю у міжнародних та всеукраїнських студентських конференціях та конкурсах, досвідом написання та захисту бакалаврських дипломних робіт. Зокрема, студентка 6 курсу Машовець Ольга розповіла про підготовку та участь у Всеукраїнських олімпіадах з політології.

Під час бесіди студенти ознайомилися з планом роботи гуртка, визначили пріоритети своєї подальшої наукової роботи та тематику майбутніх політологічних досліджень.