Соціальна робота як реалізація завдань політики держави

55525 вересня 2019 року на кафедрі соціальних технологій відбувся науково-практичний семінар «Соціальна робота як реалізація завдань соціальної політики держави». Участь у даному заході взяли студенти і викладачі кафедри.

Розглянуто нові стратегічні напрями розбудови економічної, політичної, соціальної, правової, культурної, духовної, релігійної, освітньої, наукової та інших сфер людської діяльності в Україні.

Значущу роль в усіх сферах людської життєдіяльності відіграє саме соціальна робота. Вона сприяє відтворенню сутнісних сил людини; само- організації конкретної людини і громадянського суспільства в цілому; глибинному розвиткові соціальної держави; розвиткові духовності як окремої людини, так і суспільства в цілому. Не обминули увагою й соціальну сферу, в якій соціальна робота сприяє процесу формування та задоволення соцієтальних потреб людини.

IMG 20190927 101248