Розмови з психологом

555Чи знаєте Ви про що люди розмовляють із задоволенням? Ні, не про погоду…. Із задоволенням, довго, з тривогою, з радістю, з печаллю, з сумнівами та з любов'ю люди розповідають про себе. "Як так? А як же ті, з кого слова не витягнеш?" ˗ спитаєте Ви.

Навіть ті, хто не так легко розповідає про себе чужим людям, їх не зупинити, коли вони починають довіряти. Саме таке коло довіри та спокою створила авторська гра викладача та аспіранта кафедри авіаційної психології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету С.А. Рудик "Шлях до Вершини", яка відбулася 27 вересня 2019 року.

В умовах гри та в колі повної довіри, із підтримкою досвідченого психолога, та психотерапевта, учасники проекту "45+" розповідали історії зі свого дитинства, робили вправи для подолання кризових ситуацій та співчували або раділи один одному. Психологічний тренінг-гра "Шлях до Вершини має багато граней для роботи із властивостями особистості, деструктивними установками.

Викладачі кафедри авіаційної психології є досвідченими спеціалістами з різних напрямів психології та психотерапії, а також завжди раді не тільки навчати студентів особливостям професії психолога, але й допомагати з вирішенням особистісних питань.