Запрошуємо до університету!

55524 вересня 2019 року С. Мірошник старший викладач кафедри іноземної філології провела серед учнів Прилуцької гімназії ім. Георгія Вороного тренінг на тему «Моя майбутня професія».

Привітавши студентів з початком нового навчального року викладач запропонувала обговорити тему вибору вищого навчального закладу та вибору майбутньої професії. Учні з великою зацікавленістю долучилися до заданої теми, розповідаючи про свої наміри щодо майбутнього.

Обговорюючи професії майбутніх випускників, викладач також ознайомила їх зі структурою та діяльністю Національного авіаційного університету, Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, особливостями студентського життя та перевагами навчання саме в цьому університеті. Свою розповідь С. Мірошник ілюструвала змістовною презентацією та роздатковими матеріалами.

Сподіваємося, що незабаром не один випускник з м. Прилуки приєднається до нашої дружньої університетської сім’ї.