Розширення співпраці з коледжами!

55523 вересня 2019 року було підписано договір про співробітництво між Національним авіаційним університетом та Комунальним закладом вищої освіти Київської обласної ради «Білоцерківським гуманітарно-педагогічним коледжем».

З боку університету свій підпис в договорі поставив проректор з навчальної роботи Гудманян А.Г., а з боку коледжу – його директор Ружицький В.А. Предметом договору є співпраця з питань продовження навчання на бакалавраті (2 та 3 курс) та на магістратурі Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ випускниками коледжу (молодшими спеціалістами та бакалаврами). Договір також спрямований на посилення інформаційної комунікації між закладами з метою популяризації гуманітарної науки та університетської освіти серед студентів Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу. Ініціатором підписання договору виступила кафедра філософії ФЛСК НАУ (завідувач кафедри –Дротянко Л.Г.). Зокрема, його підписання стало можливим завдяки плідним зусиллям доцентів кафедри філософії Орденова С.С. та Скиби І.П.