Щастя зараз...

55514 вересня 2019 року в Києві відбулась лекція Стівена Пінкера «Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі», професора психології Гарвардського університету, який вивчає психолінгвістику та візуальне мислення.

Лекція була проведена у межах 16 Щорічної Ялтинської Європейської Стратегії (Yes), яка зібрала понад 500 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів з 26 країн світу. На лекції була присутня кандидат історичних наук, доцент кафедри соціології та політології Кошетар У.П.

Лектор переконливо, аргументовано, із використанням останніх наукових досліджень та інтерпретації статистичних матеріалів довів, що «жодного разу світове співтовариство не було настільки позитивним та оптимістичним». Професор С.Пінкер зазначив, що глобалізація призвела до зростання доходів у більшості сегментів сучасного суспільства, що населення у цілому значно покращило рівень життя, а «зростання нерівності» – це локальний феномен. Він зауважив, що за останні кілька років у світі зріс об’єктивний добробут, оскільки статистика свідчить про зростання тривалості життя приблизно на 30 років. У цілому, лекція сприяла інтелектуальному збагаченню, та стала натхненним джерелом для творчого та професійного зростання викладачів ФЛСК НАУ.