Міжнародному дню студентського спорту присвячується

55519 вересня 2019 року у Київському національному торговельно-економічному університеті відбулося свято, присвячене «Міжнародному дню студентського спорту». У програмі свята було проведено флешмоб зі «Squat jumps» (стрибки з напівприсіду), «Ігри Співдружності» серед студентів, нагородження переможців та призерів за підсумками IV Спартакіади серед ЗВО м. Києва.

Окрасою свята стали показові виступи студентських спортивних колективів.

За підсумками IV Спартакіади м. Києва серед закладів вищої освіти Національний авіаційний університет посів VII місце серед 27 вузів.

Національний авіаційний університет на змаганнях представляли студенти Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій під керівництвом викладача кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки ФЛСК Старостіної К.В.

Метою змагань «Ігор Співдружності» є популяризація здорового способу життя та дружба серед студентів ЗВО. У заході взяли участь 14 університетів.

Вітаємо переможців! Бажаємо подальших спортивних успіхів!