Профорієнтація у Броварах

55520 вересня 2019 року доцент кафедри історії та документознавства Юлія Кондрашевська відвідала з профорієнтаційною роботою загально-освітню школу № 7 м. Бровари, а також ярмарку професій, яка проходила на базі Броварського міськрайонного центру зайнятості, за участі учнів випускних класів середніх загальноосвітніх шкіл м. Бровари та Броварського району.

Кондрашевська Юлія Петрівна розповіла присутнім про Національний авіаційний університет в цілому та детально про Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій, поспілкувалася з учнями та вчителями 11-х класів та детально розповіла їм про спеціальність «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», умови вступу до Національного авіаційного університету, наголосила на важливих аспектах документознавчої галузі. Також учні дізналися про методику викладання дисциплін в університеті, проходження практики студентами різних курсів спеціальності та їх майбутнє працевлаштування, перспективи та переваги навчання.

Учні отримали буклети з детальним описом спеціальності та запрошення відвідати дні відкритих дверей у Національному авіаційному університеті.