Конференція трудового колективу ФЛСК

55519 вересня 2019 року відбулась конференція трудового колективу Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. На конференцію було делеговано 90 представників від усіх структурних підрозділів факультету, а також від Студентської ради та товариства студентів і молодих учених.

Основним питання порядку денного була доповідь декана С.М. Ягодзінського «Про діяльність факультету лінгвістики та соціальних комунікацій у 2018-2019 н.р. та перспективи розвитку».

На конференції було представлено змістовний зріз роботи факультету за вказаний період та здійснено аналіз навчального, виховного і наукового процесів. Особливу увагу було приділено аналізу Вступної кампанії 2019 року, аналізу стратегій ведення профорієнтаційної роботи, позитивних і негативних тенденцій набору студентів на бюджетну та контрактну форми навчання. Серед здобутків факультету слід відзначити друге місце серед структурних підрозділів НАУ по набору студентів на 1 курс. Серед основних загроз – падіння набору здобувачів освітнього ступеня «Магістр». Не оминув увагою декан здобутки кафедр факультету в освітній, науковій та міжнародній діяльності, а також успіхи студентів і молодих учених на заключних етапах міжнародних і всеукраїнських конкурсів, олімпіад, стипендіальних програмах, проектах тощо. На завершення доповіді С.М. Ягодзінський подякував колективу, підкресливши, що успіхи факультету, його показники – це внесок кожного співробітника, студента, партнера. Тому наше гасло залишається незмінним – «Де згода, там перемога». Декан побажав учасникам конференції гідно пройти новий навчальний рік, турбуватися про студентів, бути ефективними викладачами та затребуваними вченими.

В обговоренні доповіді взяли участь: завідувач кафедри філософії Л.Г. Дротянко; завідувач кафедри англійської філології та перекладу С.І. Сидоренко; завідувач кафедри педагогіки та психології професійної освіти Е.В. Лузік; завідувач кафедри соціології та політології О.А. Хомерікі.

Слова підтримки факультету виразив також проректор з навчальної роботи НАУ А.Г. Гудманян. Він побажав колективу бути єдиними перед новими викликами та новими можливостями.

За результатами доповіді та її обговорення трудовий колектив шляхом відкритого голосування одноголосно визнав результати роботи Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій у 2018-2019 роках задовільними.