Є така професія – батьківщину захищати

55515 вересня 2019 року в Навчальному оздоровчому комплексі Київського військового ліцею імені Івана Богуна доцентом кафедри іноземної мови за фахом Храбан Тетяною Євгенівною за сприянням вихователів НОК КВЛ Роганової Алла Василівна і Ярощук Анна Андріївна була проведена профорієнтаційна бесіда.

Назва - «Є така професія – батьківщину захищати»: мотиваційні переваги навчання на кафедрі військової підготовки НАУ», орієнтуюча ліцеїстів після закінчення навчання в КВЛ вступати в військові авіаційні навчальні заклади. Розповідь про традиції кафедри військової підготовки Національного авіаційного університету була спрямована на допомогу ліцеїстам сформувати особисті цілі для осмисленого підходу до подальшого професійного навчання; стимулювання розвитку важливих особистісних якостей справжнього громадянина своєї країни, створення сильної внутрішньої мотивації на шляху до професійної самореалізації в Збройних силах України.