Дискусії із Керсті Кальюлайд

55513 вересня 2019 року студенти-політологи мали унікальну можливість відвідати публічну лекцію Президентки Естонії Керсті Кальюлайд з нагоди 16-ї Щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES).

У ході заходу було обговорено перспективи естонсько-українських економічних відносин та політичну ситуацію в наших країнах. Для першокурсників даний захід став можливістю не лише послухати думки надзвичайно авторитетної та досвідченої політикині, а й самим прийняти участь у дискусії. Саме такі події є неабияким внеском у формування політичної освіченості молоді і фундаментальним внеском у майбутнє професійне зростання. За унікальну можливість студенти дякують фонду Віктора Пінчука та, звісно, рідному авіаційному університету.