Запрошуємо до навчання в НАУ

55516 вересня 2019 старший викладач кафедри іноземних мов за фахом Анпілогова Тетяна Володимирівна відвідала Конотопську школу № 5 з профорієнтаційною роботою. Учні цього навчального закладу отримали інформаційні матеріали з переліком спеціальностей, які вони можуть здобути, обравши навчання в НАУ.

Цього року 75,4% вступників змогли отримати рекомендації на місця державного замовлення за першим і другим пріоритетом своїх заяв.

Механізм широкого конкурсу повністю виправдовує себе і дає не просто можливість дітям з високими балами ЗНО отримати місце, але й отримати місце в тому університеті і на тій спеціальності, про яку вони мріяли.

Сьогодні НАУ – один із найпотужніших авіаційних вищих навчальних закладів світу, де навчається понад 50 тисяч слухачів, серед них 1200 іноземних студентів із 49 країн світу.

Потужні науково-педагогічні школи дають можливість готувати не лише фахівців інженерного профілю, але й економістів, юристів, екологів, перекладачів, психологів, соціологів, тощо.

Якщо випускники школи № 5 м. Конотоп оберуть навчання в НАУ, вони стануть гідними професіоналами в обраній галузі.

IMG 2019 09 16