Європейський диплом студентів ФЛСК

5556 липня 2019 року у Вищій лінгвістичній школі (м. Ченстахова, Польща) відбувся захист магістерських робіт за програмою подвійного диплому. Відмінно захистила свою роботу Литовченко Світлана, випускниця Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій спеціальності «Соціальна робота».

Дипломне дослідження на тему «Медіація у розв’язанні конфліктів між дітьми у школі» базувалося на вивченні методів розв’язання конфліктів в особистих відносинах і у відносинах групи за допомогою медіатора, який сприяє покращенню процесу спілкування між людьми.

Шкільне посередництво – це новий метод вирішення суперечок, який стає більш популярним завдяки цільовим результатам. У роботі доведено його ефективність, виділені новітні і дієві техніки вирішення конфліктів.

лит2