Мотивація та очікування студентів І курсу

555Кафедра соціології та політології цього року вперше здійснювала набір здобувачів вищої освіти за спеціальністю 052 Політологія. Колектив кафедри радо вітає групу вмотивованих студентів-першокурсників у родині ФЛСК.

2 вересня 2019 року для студентів-політологів І курсу було проведено перше заняття корпоративної культури у вигляді інтерактивного тренінгу-знайомства.

Здобувачі освіти мали змогу візуалізувати свій настрій та поміркувати над перспективними очікуваннями від років навчання в університеті.

Побажання студентів до викладачів мали таку форму:

забезпечити такий результат освіти як глибокі фахові знання, навички їх продуктивного використання у цифровому світі і т.д.;

2) бути другом, не мати особливого ставлення до окремих студентів, зрозуміло пояснювати всі вимоги;

3) проводити більше цікавих тренінгів, екскурсій, зустрічей із відомими людьми;

4) постійно мотивувати та надихати навчатися, проводити цікаві пари, щиро ділитися досвідом, в той же час, підтримувати яскраве студентське життя і простір свободи для самовираження кожного здобувача освіти;

5) по можливості забезпечити спільний активний відпочинок та незабутній час, проведений у спільній діяльності.

Потужний колектив кафедри соціології та політології радіє знайомству із талановитими першокурсниками (#ПолітологиНАУ). Викладачі гарантують Вам цікаве навчання нового формату, корисні та інтерактивні практичні заняття на шляху здобуття найцікавішої професії й опанування усіх її секретів.

Кафедра соціології та політології впродовж років успішно поєднує у своїй діяльності наукову діяльність, проведення практичних соціологічних та політологічних досліджень на актуальну тематику, пишається низкою власних методичних розробок та успішно впроваджених освітніх новацій.

IMG 5025

IMG 5048

IMG 5073

IMG 5098

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве