Мотивація та очікування студентів І курсу

555Кафедра соціології та політології цього року вперше здійснювала набір здобувачів вищої освіти за спеціальністю 052 Політологія. Колектив кафедри радо вітає групу вмотивованих студентів-першокурсників у родині ФЛСК.

2 вересня 2019 року для студентів-політологів І курсу було проведено перше заняття корпоративної культури у вигляді інтерактивного тренінгу-знайомства.

Здобувачі освіти мали змогу візуалізувати свій настрій та поміркувати над перспективними очікуваннями від років навчання в університеті.

Побажання студентів до викладачів мали таку форму:

забезпечити такий результат освіти як глибокі фахові знання, навички їх продуктивного використання у цифровому світі і т.д.;

2) бути другом, не мати особливого ставлення до окремих студентів, зрозуміло пояснювати всі вимоги;

3) проводити більше цікавих тренінгів, екскурсій, зустрічей із відомими людьми;

4) постійно мотивувати та надихати навчатися, проводити цікаві пари, щиро ділитися досвідом, в той же час, підтримувати яскраве студентське життя і простір свободи для самовираження кожного здобувача освіти;

5) по можливості забезпечити спільний активний відпочинок та незабутній час, проведений у спільній діяльності.

Потужний колектив кафедри соціології та політології радіє знайомству із талановитими першокурсниками (#ПолітологиНАУ). Викладачі гарантують Вам цікаве навчання нового формату, корисні та інтерактивні практичні заняття на шляху здобуття найцікавішої професії й опанування усіх її секретів.

Кафедра соціології та політології впродовж років успішно поєднує у своїй діяльності наукову діяльність, проведення практичних соціологічних та політологічних досліджень на актуальну тематику, пишається низкою власних методичних розробок та успішно впроваджених освітніх новацій.