Філологи – на старт!

55530 серпня 2019 року кафедра англійської філології і перекладу провела зустріч з першокурсниками спеціальності «Філологія» та їхніми батьками. В цьому році на 1 курс спеціальності «Філологія» в НАУ зараховано 90 студентів. У зустрічі взяли участь декан факультету С. Ягодзінський та голова студентської ради гуртожитку № 5 Костянтин Істратов.

Завідувач кафедри С. Сидоренко привітав студентів з приєднанням до великої та дружньої студентської спільноти Національного авіаційного університету та початком непростого, але неймовірно цікавого шляху опанування професії перекладача та викладача іноземної мови. Першокурсники дізнались про специфіку своєї освітньої програми, основні дисципліни навчального плану, отримали інформацію щодо організації освітнього процесу.

Старший викладач 1 курсу Л. Гастинщикова та куратори Ю. Свірідова, К. Мельникова, Н. Білоус та С. Гринюк ознайомили студентів з правилами внутрішнього розпорядку, розкладом занять, надали поради щодо перших кроків у навчанні та побажали цікавого та змістовного студентського життя.

Декан факультету, завідувач кафедри та куратори відповіли на питання студентів та батьків.

IMG 20190830 134224 4